KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15218341
nr 1521 8341
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 64/95. Bildmått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 98x77 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:48:02
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Etsning
nr 1521 8341
Etsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 13 februari 2023 |